Anže Selan finalist 10ke, Gašper Selan finalist mini tenisa v Kopru

V soboto 30.maja je v Kopru potekal turnir od 8-10 let. Turnirja se je udeležilo 6 tekmovalcev TK Bobi.

Najštevilčnejša zasedba iz našega kluba je nastopila v mini tenisu: Emma Hrnčić, Ivana Cvetko, Brina Žagar Slana, Ijan Šprohar, Gašper Selan.

Emma, Ivana in Gašper so se uspeli uvrstiti iz skupine v finalni del. Punci sta izpadli v četrtfinalu proti kasnejšima finalistkama. Gašper se je uvrstil v finale, tam igral s fantom, ki ga je v skupini že premagal, vodil 5:3 v odločilnem 3.setu, a kljub vsemu mora priznati poraz in dosegel končno 2.mesto.

Na 10ki je nastopil Anže Selan, se suvereno uvrstil v finale, tam pa moral priznati premoč Janu Bukovcu iz Kranja.

Na turnirju v Mariboru je nastopil Luka Talan Lopatič in svoje nastope končal v četrtfinalu ter dosegel končno 5.-8.mesto.