Dan slovenskega tenisa: Anže Selan finalist, Luka Talan Lopatič polfinalist turnirja do 10 let

V soboto in nedeljo 16. ter 17. maja je pred ŠC Millenium v ljubljanskem BTC-ju potekala tradicionalna prireditev, Dan slovenskega tenisa – državni turnir za najmlajše tekmovalce (8 – 11 let).
Na turnirju je nastopilo 12 tekmovalcev iz našega kluba.

Od rezultatov velja izpostaviti ekipni uspeh naših punc v mini tenisu, ki so se vse iz skupine uvrstile v finalni del, kljub dejstvu, da so še vedno najmlajše udeleženke turnirjev. V kategoriji fantov je zelo uspešno nastopal Gašper Selan in v četrtfinalu izgubil s kasnejšim zmagovalcem mini turnirja.
Na 10ki sta zelo dobro tekmovala Anže Selan in Luka Talan Lopatič. Srečala sta se v polfinalu, uspešnejši je bil Anže in zaigral v svojem prvem finalu, kjer je moral priznati premoč Jaki Golobu iz Kranja.