Tenis do 10 let – Ljubljana, mini tenis – Litija

Danes je potekal še drugi del zadnjega tekmovanja v zimski sezoni v kategoriji od 8-11 let.

V tenisu do 10 let sta iz našega kluba nastopila Anže Selan in Luka Talan Lopatič.
Anže se je uvrstil v četrtfinale, kjer je moral priznati premoč staremu znancu Janu Bukovcu iz Kranja.
Luka Talan Lopatič je izgubil v 1.krogu z Vidom Moharjem iz Grosupljega in tekmovanje nadaljeval v B turnirju. Tam je nastopil zelo uspešno, nanizal 4 zmage in postal zmagovalec B turnirja.

ANŽE SELAN 5.-8.MESTO

LUKA TALAN LOPATIČ 1.MESTO B TURNIR

V mini tenisu so danes nastopali Gašper Selan, Emma Hrnčić, Ivana Cvetko in Brina Žagar Slana.
Gašper je v skupini dosegel tri zmage in se v izločilne boje uvrstil iz prvega mesta. V četrtfinalu je premagal Roka Perbila, v polfinalu pa moral priznati premoč Andražu Rozmanu.
Emma je v dokaj težki skupini dosegla prvo zmago na turnirjih pod okriljem TZS. Za preboj iz skupine to še ni zadostovalo. Sta se pa iz skupine uspeli uvrstiti Ivana in Brina, ki sta obe v skupini dosegli 2.mesto. Brina je izpadla v osmini finala, Ivana v četrtfinalu.